Opening Zaans Cultuurhuis

Zondag 14 september Open Dag
van 13:00 tot 16:00 uur
Maak kennis met onze culturele partners en proef de rijkdom van creatieve samenwerking tussen verschillende gemeenschappen.
Het programma
Tijdens de Open Dag is iedereen welkom om kennis te maken met de nieuwe plannen, de mensen en partners achter het Cultuurhuis en natuurlijk met het gebouw zelf. Verwacht een levendig programma met korte optredens, creatieve workshops, kinderactiviteiten, muziek en eten uit diverse culturele keukens. Deelnemende partners – waaronder DIDF, Indian Performing Arts, de Surinaamse School en het Indian Light Festival – laten zien hoe samenwerking tot nieuwe inspiratie en verrassende ontmoetingen leidt.
Er is live muziek, theater, wereldse hapjes en voor de kids diverse workshop te volgen. Laat ook een henna-tattoo zetten door Yassmine!
Let op: workshops en voorstelling zijn gratis, maar wel op inschrijving!
Wanneer
- Zondag 14 september 2025 13.00 - 16.00 uur